23. července 2016

Nově v knihovně 11

Ti, kdo sledují Kávové knihy na facebooku už určitě vědí, že mi v úterý přišel balíček s recenzním výtiskem. Na nové spolupráci jsem se domluvila s Megaknihami už někdy v půlce května. Jenže pak se mi bohužel nashromáždilo hodně úkolů a na nic dalšího nezbyl čas. Takže jsem si knihu ke zrecenzování vybrala až na konci června.
Tuhle knížku jsem si zvolila hlavně kvůli jedné z autorek - Jamie McGuire. Její první příběh (Nádherná katastrofa) a styl psaní mám moc ráda. V podstatě můžu říct, že mi otevřela dveře do světa žánru new adult.  Tudíž je jasné, že jsem si její novinku, Sladké nic, nemohla nechat ujít. Podívejte se, o čem tohle dílo je.


Sladké nic – Jamie McGuire, Teresa Mummert

Život se může změnit ve vteřině ...
Každý zažívá zklamání a ztráty. Patří to k životu a brzy se naučíme vážit si těch několika málo vzácných okamžiků, co jsme prožili předtím, než jsme o všechno přišli. Možnost, že něco ztratím ještě před tím, než mi to patřilo, jsem si nikdy neuměl ani představit. Pohled na to, jak vám něco uniká dřív, než jste to drželi v ruce, stačí člověka zlomit. Ale taky mi to poskytlo příležitost vykoupit se, získat v jejích očích cenu pro případ, že by naše chvíle nakonec přece jen přišla…
Všimla jsem si ho na semaforech. Seděl v autě ve vedlejším jízdním pruhu. Když se naše pohledy setkaly, věděli jsme, že ten naproti je ten pravý. Už nikdy nebudu jako dřív. Bylo mi jasné, že to je ON, kterého budu milovat celý život. Byl to mžik, ve zlomku vteřiny jsme se zamilovali a začal náš společný život a ve zlomku vteřiny všechno skončilo ...
Další román Jamie McGuire, tentokrát napsaný spolu s Teresou Mummert je chytrý vtipný, dojemný a plný lásky. Skutečná lahůdka pro náruživé čtenářky!Za zaslání recenzního výtisku děkuji Megaknihám.
6 komentářů: