7. března 2016

Nově v knihovně 3
Moje malá knihovna už pomalu praská ve švech. To mi ovšem nezabrání v tom, abych si pořizovala stále nové kousky. Znáte tu scénu z Gilmorových děvčat, kde Rory ukazuje dědovi svůj pokoj a knihy má nejen v knihovně, ale taky pod postelí, v šuplíkách, prostě všude? Tak takhle to bude brzo vypadat u mě - knihy všude kam se podíváš.


V současnosti nemám na čtení moc času. Jediné co stále louskám je odborná literatura k diplomce (Arnoldova Psychologie práce se stala mým věrným přítelem). Ale abych se dostala k věci. Na samém konci února jsem se rozhodla objednat Navždy s tebou od J. Lynn. Je to v pořadí pátá kniha v sérii Wait for you. Přiznám se, že tuhle řadu čtu momentální spíš ze setrvačnosti. Asi to bude tím, že styl psaní J. Lynn se mi opravdu líbí, i když zápletky příběhů trošku pokulhávají. Knížku jsem si zakoupila na stránkách nakladatelství Baronet. Brzo se můžete těšit na recenzi.

Oficiální anotace:
Dvěma nespoutaným duším změní život jedna noc…
V něco prostě věříte, přestože jste to nikdy nezažili. Například v lásku. Někde tam venku je. Možná i pro Stefanii, která pracuje v tréninkovém centru bojových umění a flirtuje s nádhernými muži, jako je Nick. Tajemství je svede dohromady a před Stefanií se otevírá budoucnost, o jaké se jí nikdy nesnilo – než ji o ni připraví tragédie.
Pod Nickovým sebevědomým zevnějškem se skrývá minulost, o níž nikdo nemusí vědět. Báječný vztah se Stefanií to však změní. Stejně rychle jako on kolem sebe bourá zdi, které ho dosud chránily před závazky, ona je naopak kolem sebe staví, aby se ubránila bolesti… a Nickovi. On od ní ovšem odejít nedokáže, protože Stefanie je jediná žena, s níž by si přál žít navždy. (baronet.cz)

Žádné komentáře:

Okomentovat