20. února 2016

Nově v knihovně 2Dala jsem si letos takové malé předsevzetí – obohatit si knihovnu alespoň o 10 knih. Zatím to vypadá, že se mi to docela daří. Během posledních dvou týdnů jsem bohatší hned o tři kousky. Už před týdnem jsem dostala antistresové Meditační omalovánky. Zatím mám vybarvenou jen jednu mandalu. Těším se, až budu mít na vybarvování víc času. Pak tu máme Nádhernou svatbu od Jamie McGuire. Na tu jsem narazila úplnou náhodou v Levných knihách a stála pouhých 39 korun. (V nabídce mají momentálně i Učiněnou katastrofu za 79 Kč, kdyby nad ní někdo uvažovat.) A nakonec to nejlepší. Už minule jsem vás informovala, že se chystám na Odvrácenou tvář lásky od Colleen Hoover. Teď můžu s radostí oznámit, že už je doma (a přečtená, takže určitě brzo přijde recenze). Níže si můžete přečíst oficiální anotace ke knihám.


Meditační omalovánky
Tato podmanivá kniha je plná překrásných obrázků určených k vybarvení. A je jen na vás, jak budou vypadat. Mandaly a další abstraktní tvary dají průchod vaší fantazii a probudí umělce, který se ve vás skrývá. Jakmile necháte tvořit své vnitřní já, vaše mysl a tělo se zklidní.
Krásné obrázky, které namalujte pak budou třešničkou na dortu. (bux.cz)
 


Nádherná svatba - Jamie McGuire 
Už víme, že se Abby Abernathyová stala paní Maddoxovou. Ale víme, jak se to stalo?
Proč Abby požádala Travise o ruku?
Co tajili jeden před druhým? 
Kde strávili svatební noc? 
Kdo o tom ještě věděl… a nepověděl? 
Fanoušci Krásné katastrofy a Učiněné katastrofy se to všechno dozvědí z vyprávění o bouřlivém svatebním dni (a noci!) – a jako všechny dobré příběhy, i tenhle rozhodně stál za to čekání. (databazeknih.cz)Odvrácená tvář lásky - Colleen Hoover 
 
Neptej se na minulost a nepočítej s budoucností... Dvě jasně daná pravidla. Jak dlouho ale můžou fungovat v lásce?

Když se vysokoškolačka Tate Collinsová na čas přestěhuje ke svému staršímu bratrovi a seznámí se s jeho kamarádem, pilotem Milesem Archerem, není to rozhodně láska na první pohled. Není to dokonce ani přátelství, jen vzájemná prudká a neovladatelná touha. Miles kupodivu váhá déle než Tate, ale nakonec i on potlačí svoje zábrany. Už po prvním milování je zřejmé, že fyzicky si oba dokonale vyhovují. Oboustranná domluva zní jasně: on o lásku nestojí, ona na ni nemá čas, takže zůstanou jen u sexu. Jenže Tate brzy zjišťuje, že chce se záhadným, uzavřeným a posmutnělým Milesem prožít mnohem víc. Že chce porušit obě jeho pravidla: neptat se na minulost a nepočítat s budoucností.
Jenže Miles sám už si není jistý, jestli je dokáže dodržet. Protože láska je silnější než pravidla, sliby a odhodlání. I když její odvrácená tvář je tak děsivá… (bux.cz)


Žádné komentáře:

Okomentovat